top of page
  • Zdjęcie autoraJulia

Potężna siła Twojego umysłu

Zaktualizowano: 8 maj 2020

Czy kiedyś przydarzyło Ci się, że wiedziałeś co dokładnie ktoś zamierza powiedzieć?


Czy doświadczyłeś kiedyś uczucia ,że jesteś obserwowany rozejrzałeś się i miałeś rację?


Być może myślałeś o kimś a ta osoba niespodziewanie zadzwoniła?


Te pozornie nic nie znaczące przykłady są potwierdzeniem niesamowicie potężnej siły, która ma swoje podłoże w fizyce kwantowej.


Wszystko we wszechświecie składa się z malutkich drgających cząsteczek, które wytwarzają energię: obiekty, natura, zwierzęta i my sami.. Energia ta tworzona w naszym umyśle, dokładniej w naszych myślach wysyłana jest w świat i powraca do źródła - nas samych. Jednak w wędrówce tej przyciąga ona ciała fizyczne o tej samej częstotliwości. Jest to tak zwane prawo przyciągania. Twoja największa super moc w tworzeniu życia o jakim marzysz. Jesteś wierzą transmisyjną która każdego dnia czy tego chce czy nie wysyła sygnał w postaci energii. Co nadaje jej prawdziwą moc zwane jest emocjami i uczuciami. To one decydują o tym czy myśl a co za tym idzie sygnał wysyłany do wszechświata jak pozytywny czy negatywny.


Czy zastanawiałeś się kiedyś jak ludzie sukcesu zbudowali potężne imperia od zera?


Właśnie masz przed swoimi oczami odpowiedz. Korzystali oni z siły opisywanej przez każdego coucha, nauczyciela poprzez wielkich naukowców do polityków i bohaterów. Albert Einstein powiadał:


''Wyobraźnia jest wszystkim. Stanowi zapowiedz nadchodzących atrakcji życia''.


Zatem na pewno rozumiesz już co chcę powiedzieć. Jeśli marzysz o czymś musisz tylko o tym intensywnie myśleć. Najintensywniej jak tylko potrafisz. Jest to podstawa, baza Twojego marzenia, które właśnie zaczyna się urzeczywistniać. Nie jest to jednak koniec Twojej pracy, chcę podzielić się z Tobą instrukcją, którą stworzyłam na podstawie wielu przeczytanych książek (Między innymi: Sekret, Jak lepiej myśleć, She means business) oraz własnych doświadczeń.


1. Przeistocz marzenie w dokładnie dopracowany plan.


Wez proszę kartkę papieru i rozłóż swoje marzenie na czynniki pierwsze.

Nagłówek to Twoje marzenie, np wymarzona praca. Dajmy na to Specjalista do spraw Marketingu w firmie Google. Pamiętaj dla wszechświata ponieważ prawo to jest jego prawem nie ma zadania zbyt dużego, wszystko składa się z tych samych cząsteczek.


Czynniki to: lokalizacja, płaca, atmosfera w pracy, godziny pracy, wszelkie benefity (ubezpieczenia zdrowotne, budżet na trening, ilość dni urlopowych), aranżacja biura, wielkość firmy, itd.


Być może zastanawiasz się dlaczego wspomniałam o atmosferze lub aranżacji biura. Z bardzo ważnego powodu każdy czynnik o którym nie wspomnisz zdecydowany zostanie za Ciebie, a co za tym idzie 50 % szans na Twoje niezadowolenie, Przecież to Twoje marzenie, która sam do siebie przyciągnąłeś używając praw fizyki kwantowej. Tylko po to by być z niego niezadowolonym ? Czy wiesz co stanie się później? Zaczniesz wysyłać negatywną energię wynikającą z Twojego niezadowolenia i niestety przyciągać więcej negatywnych czynników. Możesz też nie przyjąć pracy, i zmarnować okazję którą sam sobie stworzyłeś.


2. Uwierz, że to już się stało.


Wiara tworzy podwaliny naszego istnienia i nie bez powodu jest podkreślana w każdej religii lub ideologi, ona naprawdę ma moc! Nauka łączy się harmonijnie i bez zarzutów z duchowością a to jest na to najlepszy przykład. Pusta, nienacechowana uczuciami i emocjami kartka papieru to za mało. Ty musisz wierzyć w siebie! Nadszedł czas na prawdziwą grę umysłu, główny bohater to Twoja wyobraźnią.

Usiądź wygodnie i wyobrażaj sobie siebie po uzyskaniu tej pracy. Swoją ekscytację, radość i dumę. Nie poprzestawaj na tym. Jak wygląda Twój dzień w pracy? Jak udekorowane jest biuro? Jak wygląda Twój manager? Co zamawiasz w stołówce. Która dziewczyna wpadła Ci w oko? ;) Nie poprzestawaj wyobrażać! To twoja największa moc. Czuj każdą emocję. Tak jak kiedy oglądasz film lub czytasz książkę. Praktykujesz właśnie siłę, którą praktykowali: Leonardo Da Vinci, Matka Teresa oraz Budda.

Pamiętaj również,że im szczęśliwszym człowiekiem będziesz tym bardziej pozytywna energia będzie towarzyszyła Twojemu sygnałowi, Twoim wyobrażeniom.


3. Otrzymaj i bądź wdzięcznym.


Kiedy praktyka uczyni mistrza zauważysz ,że otrzymałeś urzeczywistnienie własnych myśli. Twoją naturalną odpowiedzią powinna być -wdzięczność. Pielęgnuj ją, wyrażaj ją, pozwól jej na bycie Twoim paliwem napędzającym. Każdego poranka, każdego dnia przed snem mów; dziękuję! Budz się z eksytacją, właśnie znalazłeś sposób na bycie Panem swojego losu, im dłużej pięlegnować będziesz wdzięczność tym dłużej będziesz otrzymywać.

Właśnie tak! Wdzięczność przyciąga więcej sytuacji , za które będziesz wdzięczny to najpiękniejsze urzeczywistnienie prawa przyciągania, Boskiej mocy, prawa fizyki, prawa nas wszystkich.

Wiesz już teraz jak Ci szczęściarze '' wszystko czego dotkną zamieniają w złoto''. Oni po prostu swoją pozytywną energią i wdzięcznością przyciągają cuda! Uwierz mi to nie przydarza się niewdzięcznikom i mugolom - haha.

Konsekwentnie jeśli, któryś z czynników o którym to zapomniałeś wspomnieć (nie martw się to zdarza się każdemu - praktykuj!) nie usatysfakcjonuje Cię, przyjmij tę lekcję z pokorą (i próbuj lepiej) a nie żalem czy smutkiem , ponieważ jak wspomniane wcześniej negatywnie nacechowany sygnał nie przyciągnie do Twojego życia niczego pozytywnego.


Na sam koniec pragnę dodać,że zostało udowodnione ,że pozytywna myśl, ma silniejsze oddziaływanie niż myśl negatywna. Wynika to z faktu ,że człowiek ma więcej cząsteczek o naładowaniu pozytywnym niż negatywnym wewnątrz własnego ciała. Oznacza to ,że urodziliśmy się naładowani pozytywną energią!

Dosłownie. :)75 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 comentario


camertonigiacomo
07 mar 2021

Our minds are capable of more than we know for sure.

Me gusta
bottom of page