top of page
  • Zdjęcie autoraJulia

Apel o powstrzymanie katastrofy ekologicznej - podstawą budowy nowego świata

Zmiana , która nadchodziła od dawna powoli zaczyna się manifestować.

Ekolodzy oraz liderzy duchowi wychodzą na przeciw siejąc ziarno nowego świata.


Aby przetrwać wrócić musimy do źródła. Uśmiechnąć się do natury, która z fizycznego punktu widzenia daje nam życie, z głębszego, duchowego wyższe wibracje. Pisałam już o tym ,że wszyscy składamy się z energii , materii, drgających, mierzalnych cząsteczek. (https://www.thebodymindsoulbalance.com/post/pot%C4%99%C5%BCna-si%C5%82a-twojego-umys%C5%82u)


Jesteśmy bowiem ciałami fizycznymi w świecie metafizycznym, który ma swoje prawa. Energie odziałowują na siebie , a silne energie planet, księżyca od zawsze były nam znane. Jak np problemy ze snem lub podwyższający się poziom wody podczas pełni.


Energia Ziemi przechodzi zmianę, jej wibracje są wyższe niż dotychczas. Dla nas ludzi oznacza to olbrzymią zmianę na naszym poziomie energetycznym. Przebudzamy

się...


Czym jest przebudzenie?


Przebudzenie na pierwszy rzut oka nie ma jednej barwy chodź zawsze prowadzi do tego samego. Świadomości.


Przebudzenie to proces, w którym zaczynamy zdawać sobie sprawę,że jesteśmy czymś więcej niż ciałem fizycznym. To spokój , który zaczynamy odczuwać na łonie natury. To metamorfoza z porzucania ciężkiego kożucha przeszłości, na lekkość teraźniejszości ku lepszej przyszłości. To proces, w którym człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę ze swojego potencjału fizycznego i duchowego.

Często towarzyszy temu poszerzenie zmysłu duszy takie jak wzmożona intuicja oraz synchronizacja liczb. Za pomocą prawa przyciągania (podobne częstotliwości przyciągają siebie) zaczynasz przeprowadzać poszerzające światopogląd i horyzonty rozmowy przyciągając przebudzonych ludzi. Rozumieć lekcje jakie daje Ci życie. Czytać teksty filozoficzne i duchowe , które otwierają wewnątrz drzwi o których nie miałeś wcześniej pojęcia. Są to drzwi do Twojej wędrówki duchowej, którą prowadzisz od zarania dziejów, odkrywasz to właśnie na nowo w swojej obecnej reinkarnacji.


Energia Twojego ciała zmienia się , następuje shift z patrzenia na świat poprzez mózg który utożsamiany jest z ego i niekończącym się głodem prowadzącym do destrukcji. Jest to również niskie pole energetyczne - 3D utożsamiane z przeświadczeniem ,że życie to tylko cierpienie, a człowiek za życia jest ofiarą, bezsilną wobec życia. ( strach, ból, gniew, samotność - emocje negatywne).


... Na patrzenie na świat poprzez serce. Serce utożsamiane jest z wielowymiarową miłością, z której utworzyły się wszystkie pozytywne emocje: akceptacja, radość, poczucie bezpieczeństwa itd. Towarzyszą temu wysokie wibracje określane mianem - 5D.


Patrząc na siebie, świat oraz innych ludzi z perspektywy serca nie jesteśmy w stanie zranić siebie ani nikogo innego. Przeczy to prawu miłości.

Obecnie na Ziemi przeplatają się te dwie energie , ze wzrastającą mocą przebudzeń. Przebudzeniu towarzyszy wzmożona kreatywność i potrzeba tworzenia. W konsekwencji czego wszyscy zainspirowani energią serca wychodzą z cienia, aby powielać energię: tworzyć, zmieniać, przekształcać i inspirować.


Obecna ekonomia to ''wytwór'' świata żyjącego na częstotliwości 3D.


Z pewnością zaczynasz już rozumieć połączenie energetyczne Ziemi z obecną sytuacją na świecie.


Tworzą się nowe, podstawy lepszego świata. Tworzą się one w nas. A ludzie wprowadzają je w świat fizyczny.''Jeśli chcemy uniknąć katastrofy ekologicznej, światowi przywódcy i obywatele muszą działać już teraz'', napisała aktorka Juliette Binoche i astrofizyk Aurélien Barrau w Zaproszeniu do broni podpisanym przez ponad 200 artystów i naukowców.


''Trwająca katastrofa ekologiczna jest meta-kryzysem: masowe wymieranie życia na Ziemi nie ma już wątpliwości, a wszystkie wskaźniki wskazują na bezpośrednie zagrożenie egzystencjalne. W przeciwieństwie do pandemii, jakkolwiek dotkliwej, globalny upadek ekologiczny będzie miał niezmierzone konsekwencje.

Dążenie do konsumpcjonizmu i obsesja na punkcie produktywności doprowadziły nas do zaprzeczenia wartości samego życia: wartości roślin, zwierząt i dużej liczby ludzi. Zanieczyszczenia, zmiany klimatu i zniszczenie naszych naturalnych stref doprowadziły świat do przełomu.'' - Wierzchołek góry 3D.


''Dlatego uroczyście wzywamy przywódców - i nas wszystkich jako obywateli - do porzucenia nietrwałej logiki, która nadal panuje, i do głębokiego przeglądu naszych celów, wartości i gospodarki.

Z tych powodów, wraz z pilną potrzebą odnowienia polityki równości społecznej, uważamy, że „powrót do normalności” jest nie do pomyślenia. Radykalna transformacja, której potrzebujemy - na wszystkich poziomach - wymaga rozważności i odwagi. Nie odbędzie się to bez ogromnego i zdecydowanego zaangażowania. Musimy działać teraz. Jest to zarówno kwestia przetrwania, jak i godności i spójności.'' - Przekształcanie w energię 5D.


Jak każdy z nas może pomóc?


Odpowiedź jest prosta - miłość.

Miłość w każdym swym obliczu.

To z niej wypływa szacunek do nas samych (dbanie o siebie na każdym poziomie) oraz innych (dbanie o innych na każdym poziomie). Zaczynasz już pewnie rozumieć dlaczego każda przebudzona osoba trąbi o zdrowym, higienicznym podejściu do życia lub konsekwencjach jego braku. Darami matki natury zawyżamy swoje naturalne wibracje (5D - miłość, świadomość tego ,że wszyscy jesteśmy połączeni i chcemy przeżyć nasze życia w szczęściu). Wszelkimi trutkami: przetworzona żywność, przetworzone używki, negatywne newsy (obniżamy nasze wibracje, nasz nastrój. Wracamy do częstotliwości 3D - Jestem ofiarą w tym okrutnym świecie i nic w nim nie zdziałam). Takimi nad-trutymi, nie zmobilizowanymi ludźmi bardzo łatwo się też rządzi. To dlatego politycy ignorują ekologiczne uprawy dla mas, pomnażając trucizny, a telewizyjne newsy pokazują tylko negatywy. Wiedza to siła!


Rozumiesz już dlaczego ''Zmiana najpierw musi zajść w nas samych'' to fraza tak często powtarzana przez liderów nowej myśli czy naukowców.


''Stoimy w obliczu decydującego momentu prawdy dla każdej istoty na tej planecie. Wyboru, za którym pójdą dalsze konsekwencje. Prawdy, która już niedługo fizycznie zostanie zmanifestowana.'' A ty po której stronie mocy staniesz?Pozostałe źródła:

'

61 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글 2개


grazynkis
2021년 3월 16일

super artykuł, potrzebny na dzisiejsze czasy , brawo

좋아요

camertonigiacomo
2021년 3월 07일

Some mind opening insight

좋아요
bottom of page