• Julia

Nasza praca jest wartościowa i potrzebna

Tegoroczny Dzień Ziemi jest inny niż poprzednie, w którym to dzieci sprzątały lasy.

Nie odbywają się również prezentacje czy zbiorowe sadzenie drzew.

Stało się jednak coś na co świat czekał od długiego czasu. Znaczna część z nas bez względu na kolor, wyznanie czy kraj pochodzenia zjednoczyła się uleczając naszą planetę. Mimo iż nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, w tym roku podarowaliśmy naszej Matce Naturze najpiękniejszy z prezentów. Prezent, w którym to natura w końcu odetchnęła. Prezent, w którym to zwierzęta zmuszane migrować do innych miejsc za poszukiwaniem żywności często były skazane na pewną śmierć , teraz bezpiecznie wracają do domów. A w owych domach w końcu smakują smaku wolności.
To smutne, że ludzie muszą się chować, by świat naturalny, niezbędny dla naszego zdrowia funkcjonował tak jak powinien. Ukazuje to jednak gorzką prawdę ludzkości. Tam gdzie uda się zabrać więcej, tam inni będą mieli mniej. Ironicznie jednak gdy inni mają mniej my również na tym tracimy. Za sprawą karmy wraca do nas wysłana energia. ''Karma jest matką nas wszystkich i ma ona zabawne poczucie humoru''.
https://www.national-geographic.pl/aktualnosci/gdy-ludzie-siedza-w-domach-dzikie-zwierzeta-baluja-i-spia-na-ulicach?fbclid=IwAR25wHYa19XG5C3z34qwSsEaNCPMpfklQ6jX6trvr_mn_3MZ6xeRAT5hYi8Uważam zatem ,że wszyscy zasługujemy na słowa podziękowań. Czuję je kiedy siedząc w ogrodzie radośnie latają wokół motyle lub głośno śpiewają ptaki. Da się wyczuć radość. Da się wyczuć wdzięczność. Chciałabym, abyśmy wszyscy dziś i nie tylko wypełnili tymi emocjami swoje serca i każdy dzień. Głęboko wierzę ,że wtedy dni będą mijać nam lepiej.


Ten okres minie, a my znów będziemy mogli przytulić bliskie nam osoby. Docenimy ten kontakt o wiele bardziej niż wcześniej. Mam nadzieję ,że podobnie będzie z darami natury. Ta wdzięczność pozwoli nam na korzystanie z nich z wstrzemięźliwością i szacunkiem.
10 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

©2019 by thebodymindsoulbalance. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now